O NAS

Z ZAMIŁOWANIA DO ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

Fit FOOD’S to rodzinna firma, która powstała z zamiłowania do zdrowego stylu życia. Anna i Bogdan Szczotkowie to prawdziwi mistrzowie. Wiedzą, że odpowiednia dieta jest częścią sukcesu.

POZNAJMY SIĘ

Ania Szczotka z zawodu nauczyciel wychowania fizycznego i od dzieciństwa związana ze sportem. Od 1983 roku była zawodniczką akrobatyki sportowej, a od 1998 – fitnessu. Wywalczyła tytuł Mistrzyni Polski (1999), Europy dziesięć lat później by w 2010 zdobyć tytuł Mistrzyni Świata w Meksyku w Body Fitness. Wywalczyła II miejsce w Ohio na prestiżowych zawodach Arnolda i zwycięstwo Open w 2013 roku na zawodach Europejskich Arnolda – tym ogromnym sukcesem zakończyła wyczynowy sport.

Dbanie o siebie kontynuuje na siłowni, odpowiednio dobrane ćwiczenia świetnie modelują sylwetkę. Dla frajdy i zmęczenia się jeździ na rolkach i gra w tenisa ziemnego. To zapewnia fantastyczne samopoczucie. Dodaje także sił i pobudza kreatywność w komponowaniu posiłków. W Fit FOOD’S Ania jest za to odpowiedzialna. Ma być lekkostrawnie i smacznie. Swoje pierwsze kroki w tym stawiała, gdy Bogdan przygotowywał się do kolejnych zawodów. Mistrzyni była odpowiedzialna za dietę Mistrza.

Bogdan Szczotka od 30 lat czynnie uprawia sport. Od 2003 roku jest trenerem kadry narodowej w Kulturystyce i Fitness. Wywalczył tytuł Mistrza Świata, Mistrza Europy i wielokrotnie Mistrza Polski w kulturystyce w czterech kategoriach wagowych.

14 lat ciężkiej pracy zaowocowało otrzymaniem złotego medalu na Mistrzostwach Świata w kulturystyce w Moskwie w 2004 roku. Bogdan Szczotka również jest wykładowcą. Prowadzi szkolenia, warsztaty i wykłady z zakresu dietetyki, treningu, suplementacji czy prezentacji scenicznej. Pracuje od 17 lat jako trener osobisty.

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Od 2015 roku Ania i Bogdan tworzą dietetyczna kuchnię w Fit FOOD’S. Łączą w niej doświadczenia, które doprowadziły ich do sukcesów. Oddaj się w ręce profesjonalistów i osiągnij swój cel dobrego samopoczucia i wymarzonej sylwetki.

Menu każdej diety przygotowują w konsultacji z dietetykiem. Teoria i praktyka to najlepsze połączenie gwarantujące sukces. Ich celem jest tworzenie smacznych, zdrowych i odpowiednio zbilansowanych posiłków. Wśród proponowanych diet, każdy znajdzie coś dla siebie.

Zastanów się, jaki jest Twój cel, a my pomożemy Ci go osiągnąć.

Copyright © FitFoods.PL 2021 | Utworzone przez Michał Bernyś